| andradaaa_2723 a întrebat:

baieti va plac fetele simple? sau cele care sunt mereu machiate, care poarta decolteuri, tocuri?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le prefer pe cele simple asa demonstreaza ca sunt fete de incredere.

| agentulagent a răspuns:

Fetele simple sunt naturale. Un pic de machiaj este frumos, dar un pic. in ceea ce priveste tocuri si decolteuri, depinde de situatie. Deci, in principiu fetele simple... frumosetea la o fata se vede dimineata cand se trezeste.

| Vali87 a răspuns:

Decolteuri, tocuri? Nu neaparat. Mie de ex in prezent imi place o fata fff mult, e colega de fac si ea la facult nu prea vine mai deloc machiata fardata, cu decolteuri si mai stiu eu ce. Si imi place de ea de moorr nu altceva, si nici nu are niste forme din alea sa dea baietii pe spate, intelegi ce vreau sa spun. Dar chestia e ca am cunoscut-o acum 4 ani si am inceput sa o plac cam dupa 3 ani, deci a trebuit sa o cunosc sa vad cum e, cum se poarta, etc. Daca cineva mi-ar fi spus acum 4 ani ca imi va placea de ea ca voi ajunge sa ma gandesc la ea si sa ma uit la pozele ei in fiecare zi, cred ca m-ar fi pufnit rasul sau i-as fi zis ca e nebun. Ce pot sa iti spun ca pe acea fata am vazuta si la diverse petreceri imbracata fff elegant dar nu deocheat si trebuie sa recunosc ca imi place si mai mult.
In concluzie, pot sa spun ca fetele machiate, fardate, etc ies in evidenta mai rapid sa zic asa dar si celelalte se pot face placute de baieti cum a fost cazul meu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le prefer pe cele elegante, machiate, și bineînțeles pe tocuri.

| GoOgLe_3961 a răspuns:

Care sa fie normale nu prefacute...