| AAlinaaa a întrebat:

Hei baieti,va plac fetele mai plinute sau mai slabute?Spuneti-mi si de ce. Multumesc.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite ca mie imi place singuratatea, in femei nu mai am incredere.

| Liviu a răspuns:

Plinuteeeeeeeeee:X
laughing nu vreau slabe bleach.
Prefer o fata mai plinuta decat una slaba.
Daca pun mana pe una slaba mie ca o frang.
P.S si eu sunt mare de statura
Cele slabe nu prea imi place.
Ne sta urat impreunalaughing
Eu ditamai animalu si ea mica?
Neh, plus ca am avut o experienta neplacuta cu una slaba
O atingeam eu in liniste pe sanii
Cand sa miscat proasta si mi-a bagat un os in muschii s-a dus dracu chefu de prostioarelaughing imi venea sa o arunc pe geam.

| AAlinaaa explică (pentru Liviu):

Auci cam dureros.

| Liviu a răspuns (pentru AAlinaaa):

Mda dureros, p.s vreau sa se inteleaga.
Nu am nimic cu fetele slabe.big grin
adica nu vreau sa se simta vreo fata mai slabuta jignitahappy
Mi-am spus parerea personala.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, eu nu tin cont de cum arata, conteaza ca fata sa nu fie ingamfata, adica sa fie de treaba, sa stie de gluma.

| LillyCullen a răspuns:

Hey ti-am mai raspuns la ceva intrebari pe acolo, dar in fine dupa mine eu cred ca le plac lor fetele care au forme fie slabute fie mai pline, cam atat.smugkiss

| Booblees a răspuns:

Buna! :* Sti care e faza aici...se spune ca fetele plinute sunt bune la pat si pe langa asta ele mai au si forme, plinute nu obeze sau grase. Cele slabute majoritatea nu au forme ( sani, fund) ceea ce cauta baietii in ziua de azi. Funda? puppy dog eyes

| Liviu a răspuns (pentru Booblees):

Crezi ca funda tie de foame?laughing
Crezi ca daca ceri funda, mereu ti se da?
Fi serios omule, lasa fundele'

| AAlinaaa explică (pentru Booblees):

Sa fie inteles pentru toata lumea, eu astept mai multe raspunsuri si dupa dau funda. Fara nicio suparare

| Booblees a răspuns (pentru Liviu):

Auzi, in primul rand nu e problema ta daca cer funda sau nu. Asta 1. Apoi 2 sunt fata si 3 fac ce vreau si cer cand vreau.
Honey, lasa-te de comentat aiurea ca nu impresionezi tongue

| AAlinaaa explică (pentru Booblees):

Stai calma ca nu vreau sa impresionez pe nimenilaughing

| AAlinaaa explică (pentru Booblees):

Si ma bucur ca stii sa numeri :*

| Booblees a răspuns (pentru AAlinaaa):

Alina, ca sa ne intelegem, raspunsul nu era pentru tine tongue era pentru inteligentul domn Liviu, ca il fac si domn tongue

Bafta :*

| AAlinaaa explică (pentru Booblees):

Atunci ma scuzi big grin :*