| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care inca mai sunt virgine la 17 ani? sa rasp numai baietii

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Mi se pare perfect normal. Inseamna ca e o fata care stie ce vrea si nu se lasa la orice pe... bleaga care vrea sa bage, o scutura si pleaca.Iar fata ramane cu nimic.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o fată care știe să se respecte, nu să cedeze la primul venit!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Alea sunt fete care au mintea intreaga si stiu ce vor de la viata.

| euwik a răspuns:

Mi se pare normal sa fii virgina la 17 ani ca doar n-oi incepe sa nu mai fi
virgina de la 13 ani, sa fim seriosi numai nebunele si alea cam proaste fac asta