| Oanaaa_1203 a întrebat:

Hei buna.am cunoscut un baiat acum 3 ani si am ramas amici. stie ca imi place de el i am zis anul trecut insa a zis ca nu -i pasa. Anul asta am vb cu el si tot imi zicea ca vrea sa ne vedem si vb mereu cu el prin sms. De fiecare data cand ii cer ajutorul ma ajuta. Noi locuim la o distanta cam mare dar in acelasi oras, dar de fiecare cand ma duc la bunici vine si el sa iesim afara. Ce pot sa inteleg din asta? Nici sa l intreb nu prea pot sa o fac pentru ca eu sunt mai timida de obicei! Astept multe raspunsuri multumesc anticipat astept rasp pls dau fundita

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Cati ani ai? Tu il iubesti mult?
Orcum dai su tu de inteles ca iti place de el sau intalnestete cu el int-un loc care sa nu va vada nimeni si sarutal sau date in vb despre iubire si chiesti din astea.
Atunci o sa vaezi cum reactioneaza oricum iti urez mult succes:X:X te pup pa-pa