| BeautyTeacher a întrebat:

Hei buna :* Am o prietena, ma rog mai mult amica nu suntem asa apropiate :d si la liceu mai stateam cu ea prin pauze ma rog vorbeam mergeam la fumat impreuna mai venea pe la mine prin pauze. acu de cand a inceput vacanta nu ne am vazut deloc si numa eu am intrat pe ea pe mess si cand o intreb eu ceva doar imi raspunde nu ma intreaba "tulaughing"? ma rog intelegeti voi. Ea sta mai departe de oras, si nu prea ne am putea vedea decat rar, deci cum as putea sa mentin relatia de amicitie?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| airam a răspuns:

Poate ea se refera cand da replica "nu ma intreba" la faptul ca nu e asa bine pentru ca replica asta se mai fooseste daca nu is toate lucrurile ok sa spui nu ma intrebahappy

| mihaela_6661 a răspuns:

Poate ai avut vreun conglict ai suparat-o si nu tii tu minte?