| Stefy1410 a întrebat:

Hei. buna! As vrea sa imi dati niste statusuri despre prietenie. O prietenie care a trecut prin multe, nu una foarte apropiata. dar cu certuri zilnice care nu le mai suport; sau despre o prietenie nu chiar adevarata. Multumesc! Fundahappy

3 răspunsuri:
| MAndreea97 a răspuns:

Desi am trecut prin multe suntem inca *IMPREUNA * pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""

Noii`2`am`facuut`un`legamant`Cat`voom`traii`pe`pamanth`Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`:X

Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit, si daca mor inaintea ta, voi ajunge in rai si te voi astepta…

There's always that one person, that will always have your heart.

| impresivepanda a răspuns:

Nimic nu e mai amar decat otrava prieteniei false.Mie una mi-e dor de un dusman adevarat pentru ca ma sufoca devotamentul prietenilor falsi si limba prietenilor falsi e mai taioasa decat cutitul.