| vladut94 a întrebat:

Hei, buna as vrea sa ma razbun cu un coleg pe fetele de la mine din clasa pentru ca i-au spus profesorului de mate sa ne dea un test fals, majoritate baietilor au plans pentru ca toti au luat 3 mai putin cativa (adica 3) baieti care au luat 4. Idei de farse va rog.

Răspuns Câştigător
| Catalyna19 a răspuns:

Razbunareee happy, imi place cum suna, eu iti spun ce am facut eu, tot asa sa ma razbun pe 3 fete, cu inca cineva am inceput sa dam barfe aiurea despre ele, si au mers din coleg in coleg pana sa intins in tot palierul, iar ele cand au aflat au inceput sa se ia la bataie laughing ca au crezut ca au ras unele de altele laughing)...asa am facut noi.acum poate altcineva are alte idei, bafta happy

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Puteti sa le faceti farsa luni.
De exemplu, le incuiati in clasa.

| WaRnInGforNicu a răspuns:

Poti sa iti iei un pachet de oreo si sa scoti crema din el si sa pui pasta de dinti in loc. Apoi o duci la scoala si le intrebi daca vor laughing
Sau poti sa i spui profesorului (daca ai un prof de treaba) sa faca tot ceva de genu. Sa o asculte sau ceva si sa se prefaca ca i da nota 1 sau 2...