| alecsbai a întrebat:

Hei buna happy. Catelul meuu de vreo 4 zile doarme prea mult si nu se joaca... e bichon frise si din cate stiu rasa asta e foarte jucausa il am de un an si nu a mai facut asa. nu are febra, mananca e ok in rest... ceva sfaturi?

1 răspuns:
| ANONIM49112911 a răspuns:

Ai putea intreba medicul veterinar. Si eu am un Bichon Frise si e foarte jucaus. Cel mai bine iti poate spune un crescator sau un medic veterinar. Un caine difera de la unul la altul. Cred ca nu e foarte foarte grav, dar mai bine sa previi.