| leexxu a întrebat:

Hei buna:*... Daca nu sarut o perioada de timp o sa uit? Adica m-am cam despartit de prietenul meu si as vrea sa iau o pauza mult timp...(sa-mi traiesc viata fara iubit, doar cu prietenii si sa nu mai sufar pentru unii :d). Vreau raspunsuri de la cei care cunosc situatia happy

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Nu. Nu vei uita. Am trecut prin asa ceva si eu. Eu te sfatuiesc sati traiesti viata din plin, si sa te distrezi.

3 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Scuze pentru "sati". M-am grabit.
*sa-ti

mlm
| mlm a răspuns:

Acest lucru nu se uita, e din instinct si chiar daca uiti inveti repede, din ce in ce perseverezilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel laughing
o sa ai impresia ca ai uitat dar te reobisnuiesti repede big grin
Daca faaci mai multe pauze nu o sa te mai gandesti ca ai uitat, o sa-ti intre in sange rutinathinking