| ellalove a întrebat:

Hei buna! Decii am o camera webb Trust si am instala`to din nou pentru ca numai mergea dar am o problema se vede in ceata f rau si purici sad Dar nu stiu de ce thinking Am sters`o si de praf si degeaba straight face Oare ce o avea si cum sa o rezolv? fundita normall :*

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Nu are un butonel de reglare? La mine obiectivul camerei se invarte si se regleaza imaginea.

1 răspuns:
| DureX93 a răspuns:

Cum spune si ramo. trebuie sa aiba un buton de reglare a claritatii. Daca nu are, trebuie sa iti reglezi din calculator. Ciao