| Mary_8762 a întrebat:

Hei Buna eu aici afara la mine am 2 prietene si una e plc in anglia si prietena mea care e aici mereu o place pe ea mai mult decat pe mine pentru ca ea este plc in anglia dar eu vreau sa ne creada egale doar pentru ca eu ma mai joc unpik cu ea si mai o lovesc din joaca nu inseamna ca trebuie sa ma urascasad

1 răspuns:
| EnaS a răspuns:

Bună! Dar de ce crezi că te urăşte? Eu una nu cred. Discută cu ea, sincer şi spune-i ce te deranjează. Na, cine ştie poate îi place Anglia, ca şi mine şi poate vorbeşte mai mult cu ea ca să afle cum e etc. Asta nu înseamnă că nu te place.