| yora543 a întrebat:

Hei buna! imi spune si mie cineva va rog cum sa fac sau cv sa visez persoana dorita am cautat peste tot insa nu am gasit. Va rog daca puteti sa ma ajutati voi. si...dau fundita! 1

Răspuns Câştigător
| Retardatus9000 a răspuns:

Mda...Eu as zice sa te gandesti la ea mult si puternic pentru ca ce o minte actioneaza numai la acest lucru (ori cat de mica ar fi ea >mintea< desigur> ) pe care il doresti.
Incearca sa te gandesti la el/ea de parca ii s-ar intampla ceva (ceva de genu) si ca tu ai salva persoana respectiva.Gandestete cand incerci sa adormi ce doresti sa visezi dar fa-ti o imaginatie, oo....imaginatie mai limpede si gandeste-te de ex: Mergeam eu cu el/ea la plimbare si deodata se impiedica.Deci? Ce zici?

| yora543 explică (pentru Retardatus9000):

Iti multumesc mult! ..Chiar a mers

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

O poti intalni in loc sa tot visezi la ea laughing, iesi mai des din casa.

| yora543 explică (pentru CrazyTeenager):

Da ai dreptate. happy. Insa acea persoana nu e in tara. happy

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yora543):

happy Relatiile la distanta, nu sunt domeniul meu laughing.

| yora543 explică (pentru CrazyTeenager):

Intr-un fel ai dreptae si intr-un alt fel nu laughing

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yora543):

laughing Atunci ar fi bine ca persoana respectiva sa afle ca existi, altfel e doar o pasiune neimplinita happy.

| yora543 explică (pentru CrazyTeenager):

Cam asa ceva dar e ceva de familie...Nu DE dragoste.Dar nu mai conteaza. Oriicum mersi pentru raspunsuri

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yora543):

thinking Aha, cu placere happy.