| Pop_Andreea_1999 a întrebat:

Hei.
Buna TPU, as vrea niste statusuri "triste", pentru fotografiile de pe facebook. As prefera cu diacritice ' si nu vreau site-uri. Stiti bine cele mai frumoase si multe primesc direct " FUNDITA". Merci tuturor! :*

Răspuns Câştigător
| Yumy a răspuns:

S-au adunat prea multe... care nu-mi dau voie noaptea sa dorm

Uitam ce vrem sa ne amintim si ne amintim ce vrem sa uitam!

Primul sarut nu se uita niciodata! Asa mi-ai spus, dar tu l-ai uitat de mult!
Visele sunt ruinate, s-a cam dus speranta. De aceea nu voi mai iubi, ca sa nu-mi complic viata!

Să mă fi iubit cu adevarat... nu m-ar fi mințit că mă iubește

Există momente în viaţă când nici măcar timpul nu mai poate fi considerat o rezolvare. Asta pentru că sunt răni în suflet, care sângerează şi vor sângera mereu, dar care nu te omoară

Ridică fruntea sus, şterge-ţi lacrima, ştiu că te doare. Orice s-ar întampla trebuie să fii tare!
Fericirea este ca o minge: alergam dupa ea si cum am prins-o ii dam cu piciorul

FUNDA?

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cauta pe net "statusuri scribd".
Sunt noi si multe.
Cat despre diacritice, scrie textul dorit pe "diacritice.ro" si iti iese orice vrei.

| Pop_Andreea_1999 explică (pentru Iubibilăă):

Mersi dar nu e bun raspunsul