| Emiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hei buna TPU :*.
Tocmai am facut inscrierea la liceu si am ales Filologie INTENSIV Engleza ..Este primul an cand liceul la care am dat are ca optiune Filologie Intensiv Engleza.Din cate am inteles ar trebui sa dau un test in toamna, dar eu stiu ca se da acel test numai la clasele de bilingv. Iar daca se da va fi oral si scris? Si daca nu il iau. intru la clasa normala de FiIologie sau cum? oh go on Va rog sa imi explicati si mie. happy
Dau fundita. big grin

1 răspuns:
| Froyo a răspuns:

Si eu am intrat la clasa cu intensiv, iar din clasa a 9a se da si test initial din limba aleasa pentru intensiv (numai scris). Sper sa iti fie de ajutor raspunsul big grin S-ar putea sa nici nu am dreptate