| Gabriela_Maria_1996_79VC a întrebat:

Hei! Buna tuturor! As dori si eu daca se poate un mesaj lung pentru prietena mea ne-am certat acum 2 luni si am crezut ca pana atunci ne vom impaca dar nu a fost asa! Asa ca vreau eu sa incerc sa o impac! Apropo o cheama Denisa! Multumesc, dau funda sa fie cat mai lung

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Denisa mesajul asta este de la cea mai buna prietena a ta, Vreau sa spun ca nu are importanta cine a inceput cearta. Cel mai important aspect este ca acum nu te mai am langa mine si imi lipsesti foarte mult. Ai lasat un gol in sulfetul meu care nu poate fi ignorat. Dar nu este vorba despre mine. Stiu ca am gresit fata de tine si de cele mai multe ori uitam sa ii apreciem pe cei de langa noi. Am invatat sa te apreciez mai mult abia dupa ce te-am pierdut. Nu este foarte usor gandul ca te-am pierdut. Stiu ca acest lucru se poate remedia. Acest mesaj este mai mult decat o constatate, este modul meu de a spune ca imi pare rau. Te iubesc din tot sufletul meu Denisa si nu vreau sa te pierd de tot. Tu faci ca totul sa capete sens in viata mea. Nu pot suporta gandul ca tu esti atat de departe. De multe ori stau si mditez asupra faptului ca ne-am certat. Acest gand nesufeit nu imi da pace. Vreau ca totul sa fie ca inainte. Iti promit ca voi face niste schimbari ca sa evit situatii atat de neplacute. Jur ca nu te voi mai dezamagi.