| anonim_4396 a întrebat:

Hei. buna tuturor :* Sunt curioasa ce vor baietii de la fete si ce ii atrag la ele?

Răspuns Câştigător
| iowy a răspuns:

Buna happy! Pai pe mine ma atrage la o fata intai si intai caracterul ei! Apoi "trasaturile" lasate de "mama natura"! Depinde de la persoana la persoana, fiecare cauta ce este mai potrivit! Numai bine!:*

2 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Iti spun eu ce vrem.In general baieti de treaba nu cei marlani vor ca fetele sa aiba un limbaj cat mai curat(nu curat de tot),carcateristica generala a baietiilor este simtul dezvoltat al umorului, exact acelasi lucru il vrem si de la fete, sa rada la glumele nostre.De asemenea in general vrem ca o fata sa fie cat mai feminina pentru ca daca e genul baietzoasa nu mai are ca ne intereseze la ea pentru ca noi suntem deja baieti.Pe plan sentimental ne plac fetele sensibile(nu la toti depinde de genul de baiat), sa aiba ceva la mansarda pentru ca primul pas intr-o relatie este socializarea iar daca nu ai ce discuta cu partenerul relatia nu va mai putea exista, sa fie tandre.Pe plan fizic uni baieti pun mai multa exigenta alti mai putin, de exemplu eu pun foarte mult pret pe inteligenta fetei nu pe aspectul fizic.Din punct d vedere fizic noi ne utam si bazale sunt acestea la SANI si la FUND acesta este baza la care se uita toti baieti, toti se vor uita la aceste lucruri.Si cam atat...

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai prima oara e clar ca sunt atrasi de aspectul lor.Pai un baiat nu vrea acelasi lucru de la toate fetele.De ex: vede o fata si i se pare super buna si ar vrea sa o aibe doar pentru pat, sau vede una care il atrage mai mult si ar vrea sa incerce o relatie cu ea...depinde. Nu simt aceiasi lucru pentru fiecare fata... happy