| FuckNormality a întrebat:

Hei cat de bune sunt aparatele de fotografiat Nikon? am auzit ca faci poze ft bune cu acesta..si ft clare adevarat? cam cat ar fi cel mai ieftin pret?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de marca, de obiectiv (daca e DSRL) si de ISO si de o gramada de alte chestii care nu stau acum sa le scriu pe toate.
Daca esti amator ia-ti un Nikon sau Fujifilm (vezi sa nu fie din ala in forma de cutiuta de chibrituri)
Eu am Fujifilm Finepix S1800 si is foarte multumit de el (costa in jur de 10 milioane)