| ancutz16 a întrebat:

Imi puteti spune ce ati alege intre aparatele de fotografiat Canon si Nikon? Ma puteti ajuta? happy
Multumesc!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nikon

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns:

Nikon au mai multa experienta si sunt mai bune

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu am optat pentru Canon, dar amândouă sunt bune! Întotdeauna părerile vor fi împărțite, aici ne lovim de subiectivism... Eu n-aș renunța la Canonul meu pentru nimic în lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikon spun si eu pentru ca fac poze extraordinar

| Dudyy a răspuns:

Nikon. De ce? Mult mai performant + ca foarte multa lume il cumpara. Eu sunt foarte "mandru" de al meu. Bafta :*

| ancutz16 explică:

Ok mersihappy
Imi poti spune ce model Nikon ai? Inca nu sunt hotarata ce model sa cumpar.

| Dudyy a răspuns (pentru ancutz16):

Da, Nikon coolpix L810