| loma a întrebat:

Hei! Ce carti gen Divergent, Jocurile foamei, Delirium, Eve, Damnare, imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Citeste Ultimul Avanpost. Seamana cu Jocurile Foamei si e scris de o romanca.

http://www.libraria.hergbenet.ro/carti/ultimul-avanpost-lavinia-calina

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragonul Maiestatii sale
Tronul de Jad
Ucenicul Vraciului
Blestemul Vraciului
Secretul Vraciului
Bătălia Vraciului
Greșeala Vraciului
Sacrificiul Vraciului
Coșmarul Vraciului
Destinul Vraciului
Sângele Vraciului

| SimonaSimona01 a răspuns:

Jocurile foamei este super love struck Am citit-o de 2 ori ..Merita citita:*

| loma explică (pentru SimonaSimona01):

Si sti ceva carti care sa fie in genul la aceasta?

| Sticket a răspuns:

Silmarillion, Copii lui hurin (se povesteste ce s-a intamplat inainte de trilogia lotr, deci daca ti-a placut lotr iti vor place si cartile astea).

Iti recomand cu mare placerr Casa Noptii, Cercul Secret, Fortele raului absolut, Nu plange sub clar de luna /Uneori sub clar de luna vol 2, Academia vampirilor, Vampirii sudului, Ingerul noptii sunt foarte intelesante si pe mine m-au captivat total, am citit si ceea ce ai citit tu si sunt incredibile, adevarate povesti de viata scrise in sute de pagini. App sa stii ca au mai multe volume aceste carti eu doar ti-am spus titlul care le este adresat in general. Sper ca te-am ajutat si poate imi dai fundita.

| loma explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Multumesc de raspuns pacat ca majoritatea le-am citit.

| roberta7087 a răspuns:

Instrumente mortale, dispozitive infernale, eve, spulbera-ma, vampirii din morganville, miss perigrine, cele nou vieti ale lui chloe kimg, tronul de clestar, jocurile foamei, twilight, fascinatie, chimie perfecta, fluturi,