| Nousername a întrebat:

Hei, ce faceti? Dormiti? XD eu am o problema, daca inchid becul si vreau sa ma culc, nu reusesc! Pur si simplu adorm pe la 4 dimineata. Si ma gandesc la tot felul de chestii dragute ca sa adorm da' nu reusesc. idei?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Scoala-te mai de dimineata si o sa vezi ca te va apuca somnul mai devreme!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cumpara o lumina de veghe... daca iti e frica de intuneric e foarte buna
...eu o folosesc de cand eram mic.si char daca nu imi mai e frica de intuneric de mult timp.tot o folosesc, m-am obisnuit cu ea

| biancaalexe a răspuns:

Hm... si eu patesc la fel.si multi prieteni de-ai mei. Incearca sa te relaxezi fara sa te gandesti la nimic poate ajutawinking. Nu cred ca ai ce sa faci probabil e doar o perioada...

| eweu a răspuns:

Eu de obicei cand nu pot dormi imi pun telefonul pe un scaun langa pat si ascult muzica, in maxim 10 min adormbig grin