| xellos a întrebat:

Hei, ce trebuie sa faci ca sa nu ai ghinion cand spargi o oglinda in casa?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Ohh doamne la cate oglinde am spart, acum trebuia sa am ghinion pe viata -_-. Superstitii, nu este dovedit faptul ca daca spargi o oglinda ai ghinion. O baba s-a trezit ca daca spargi o oglinda ai ghinion 7 ani.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu spargi oglinda.Sunt doar superstitii.Nu crede in ele.

| kar1GaNNN a răspuns:

Man sunt doar SUPERSTITII si atat :))
Eu cred ca am spart la viata mea vreo 5-6 oglinzi si nu am avut nici un ghinion 7 ani etc.

Vezi mai multe detalii la : http://www.ziare.com/......da-1107112

Toate cele bune.

| PerfectLife a răspuns:

Totul a fost o iluzie laughing.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Astea sunt superstitii si cel mai probabil stau in picioare doar daca crezi in ele.

| Lavii007 a răspuns:

Sa nu crezi in asa ceva.