| DrunkShepp a întrebat:

Hei cine e la liceul spiru haret ziceti mi si mie cum e acolo va rog ceva detalii am nevoie.si daca sunt profesorii de treaba si elevii si daca merita sa ma duc la stiinte ale naturii sau un id pls

Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Spiru haret?! e langa liceul meu si nu am auzit lucruri prea bune despre el.chiar nu am auzit prea bune lucruri.si stiu niste prieteni de acolo si sunt plini de gesturi.na eu iti zic parerea mea " Nu ".tongue Succes. sper sa faci alegerea buna.