| anonim_4396 a întrebat:

Hei. ^^ Cine imi poate spune mai multe informatii despre Louis Tomlinson [ din One Direction ]

Răspuns Câştigător
| LillMonster a răspuns:

Hei, cauta pe internet, cu siguranta vei gasi ceea ce te intereseaza!

Louis William Tomlinson s-a născut la 24 decembie 1991 și are 5 surori mai mici: Georgia, Charlotte, Félicité, Daisy şi Phoebe.
Membrul trupei One Direction a spus că Robbie Williams a avut mereu o mare influență asupra lui și că îl idolatrizează.
În 2011, mama și tatăl lui vitreg au hotărât să divorțeze, iar in prezent, Louis trăiește cu Harry Styles în Londra.
Are o relatie cu fotomodelul Elenor Calder.

Vezi? Nu e atât de greu, chestiile astea le-am luat de pe Wikipedia. happy
Sper ca te-am ajutat cat de cat.