| Doηηa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de clasa a IX-a care merg in fiecare weekend in club?!
Eu nu inteleg ce e atat de interesant, plus ca nu imi dau seama ce fel de parinti au...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se duc ca sa faca prostii acolo, nici cand esti majora nu iti recomand sa te duci pentru ca sant numai nebuni si disperate acolo, cateodata se produc crime, hartuiri sexuale si ambientul dauneaza grav timpanelor - plamaniilor.

regis
| regis a răspuns:

Bravo lor, doar nu o sa mearga la 50 de ani... Si ce parinti au? Parinti normali la cap, care le acorda incredere.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna Bianca.
Bravo, respect pentru ca mai sunt si fete ca tine.
Majoritate fetelor de 15-16 anii isi petrec zilele prin cluburi pentru ca nu au ce face acasa...
Cu siguranta e si vina parintilor dar nu numai parintii trebuie sa ii invete cum sa se comporte.

| h3r a răspuns:

Aceeași părere o am și de alea din a X-a, a XI-a...și așa mai departe.

| Laura927 a răspuns:

E bine ca iti pastrezi copilaria!
La 20ce ai sa mai faci.laughing, ft bine pentru tine, pastreaza-te asa incontinuare si vei ajunge bine.pup

| Vi003 a răspuns:

Vor regreta mai tarziu ca au pierdut timpul, tineretea, prin aburi de alcool si fum de tigara.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Mmmm...ce parere sa am? Fiecare face ce vreau si cum vrea dar mie una nu si nu gasesc ceva 'inteligent' mersul atat de des in club. Poate la o aniversare la un prieten, un eveniment mai importnat, nu toata ziua-buna ziua in club. Tu fi cum vrei, nu trebuie sa te iei dupa celelalte fete ca sa fi ''populara''. Funita, te rog frumos? :3

| Park1Suin a răspuns:

Adolescentii se schimba... Unii cauta doar distractie.Nici eu nu inteleg ce e atat de interesant acolo: Dansezi.

| Iamnotme a răspuns:

Viata e facuta sa ti-o traiesti. Bine, nici chiar asa, dar nici sa stai in casa toata ziua. Acum cand esti tanar trebuie sa experimentezi, sa ai de ce sa iti amintesti mai tarziu, parerea mea!

| ingerinaripat a răspuns:

Vor regreta că au pierdut timpul prin club.