| daniela_9291 a întrebat:

Hei! Cum este primul sarut? mi-e cam teama, nu stiu ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Intodeauna primul este aiurea, insa e placut. Nu are de ce sa iti fie teama, dupa este minunat, nu trebuie sa faci nimc, e instinctiv.

| RyGoLeTa a răspuns:

Lasate purtata de val si o sa fie bine, nu gandi ci simte.Bafta!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E inca un mister pentru tine? Cel(cea) care iti va explica aceasta chestie ar face-o in zadar...Pentru ca e unic pentru fiecare si oricum ar fi, sau ar parea prima oara, nu-l vei uita niciodata.Nu aplica nici o,, teorie,, lasa-te atunci in voia simtamintelor.O viata fericita!