| deea0009siempre a întrebat:

Cum a fost pentru voi primul sarut? Adica ce senzatie ati avut? Va fost teama sau cum?
Vreau sa stiu cat mai mult despre asta.
Funda#

8 răspunsuri:
| AdamJensen a răspuns:

Hmmm... primul sarut la 8-9 ani sa zic asa si mi s-a parut cel mai frumos lucru din viata mea sa spun asa chestia cu,, primul sarut nu se uita niciodata" e adevarata si acum la 16 ani mi-l amintesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am simtit ca plutesc, este o senzatie unica, de nedescris.
A fost putin ciudat, dar EXTRAORDINAR in acelasi timp.
Te pup!

| NameHarris a răspuns:

Eu primul sarut l-am avut la 13 ani ea avea parca 15 am o avut o stare dinaia ca si cum ai castiga la loto tot tremuram si simteam ceva in stomaclaughing

| Andrei258 a răspuns:

Eu am dat primul sarut in 2012si am simtit ca plutesc am simtit o caldura pe sira spinarii si mi se pare ca am dat si drumul unei picaturi de spermin chiloti. A doua experienta cu sarutul am avut o recent cu un an in urma in primele zile ne am lovit amandoi dinti dar dupa a fost placut.

Oseara placuta in continuare

| sodobar a răspuns:

Emotii cat casa, placere, bucurie, mai rau e cand te desparti de cel cu care ai avut primul sarut.

| Claustx a răspuns:

Ăhă... laughing :'> primul meu sarut a fost la 1 saptamana dupa ce am implinit 13 ani; plangeam pentru ca imi sparsese cineva telefonul. apoi a venit el; inima imi batea atat de tare incat simteam ca o sa intru in coma big grin dupa asta a zis ca ii place aparatul meu dentar ( gosh laughing )

| BlackCat01 a răspuns:

O senzație usor neplăcuta, nefăcând asta inainte o sa ti se pare putin ciudat dar in același timp si un lucru minunat. Mie una imi bătea inima de parca ar ieși din piept, dar apoi m-am calmat. Lasa totul sa vina de la sine, nu încerca sa il săruti repede doar ca sa scapi..nimic nu e mai frumos decat un sărut tandru, sensibil plin de emoții fara sălbăticie si graba. :* multă bafta!

| alexandrazuzy a răspuns:

Eu la primul meu sarut nu prea am avut emotii si nici nu prea stiam sa sarut dar am inchis ochi si m-am lasat dusa de val este o senzatie minunata si la
sfarsit simti cativa fluturasi in stomac