| Valentyna290497 a întrebat:

-Hei, cum imi schimb adresa de E-MAIL de la Facebook?
Plizz urgent!
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=email&view In dreptul la EMAIL da click pe -> Editeaza, adauga o noua adresa de email -> salveaza modificarile si apoi o stergi pe cea veche.
Bafta!

| Valentyna290497 explică (pentru anonim_4396):

-Pai nu imi arata sa schimb adresa, doar sa descarc informatiile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentyna290497):

Te duci sus in dreapta la Contul meu, Setarile Contului si unde scrie Email dai pe Schimba.

| Maomau a răspuns:

Poi daca vrei sa-ti schimbi e mailul mai bine deschideti un cont nou!
Dar se poate schimba si ce vrei tu si anume in rubrica speciala de deasupra barii albastre pe care scrie facebook

| AcHollism a răspuns:

Dai la Setarile contului, si vezi ca pe al treilea rand scrie Email, dai la Editeaza si asta e.
Bafta!

| Inkubus a răspuns:

Intri la Sterile contului, si o sa iti apara mai multe:"Nume..." si tu dai la E-mail si acolo ti-l schimbi! Sper ca te-am ajutat! Fundita :***? puppy dog eyes

| Valentyna290497 explică (pentru Inkubus):

Nu imi arata sa mi-o schimb...
Adresa de e-mail primară:

Please check your email at brunettesweet657@yahoo.com to verify the address.
Retrimite email de confirmare
Adresa de e-mail Facebook: brunette. sweet.77@facebook.com
Adresa ta de e-mail este bazată pe numele tău public de utilizator. E-mailurile trimise către acea adresă merg în Mesaje Facebook.
Allow friends to include my email address in Descarcă-ţi informaţiile
Pentru a salva setările, tastaţi parola aferentă contului Facebook.
Parolă:
asta e tot ce imi arata