| anonim_4396 a întrebat:

Hei! happy cum pot scapa de cearcane(ma rog, nu sunt chiar cearcane, zona de sub ochi nu e asa de luminoasa ca restul fetei, nu am propriu zis cute din acelea, doar foarte putin pronuntate)...recunosc ca ma culc destul de tarziu, sunt ocupata permanent cu scoala si altele, nu folosesc ca machiaj decat fondul de ten, destul de rar si in cantitati mici, si rimel incolor.Am incercat trucul cu lingurita pusa la frigider 10 minute si tinuta sub ochi, dar nu are efect. V-as ruga sa fie remedii naturale, in prealabil pe care le-ati incercat deja, pentru ca nu o sa folosesc anticearcan sau creme laughing. si apropo:am 13-14 ani(cred) laughing. Multumesc mult kiss

1 răspuns:
| KoRoGirl a răspuns:

Iei un cartof, il fierbi, tai doua felii si apoi pui una sub fiecare ochi (asta in fiecare dimineata) asa am vazut si eu intr-o revista. Sper sa mearga.Bafta!