| anonim_4396 a întrebat:

Hei da,, un coleg a scris pe spatele caetuluinumele lui +numele meu si cand i-am spus ce e asta? el s-a rusinat si toti colegii imi spun ca sunt si eu cu gandul numai la el stiti si intr-adevar e un pic dracut:X si ce sa fac ce sa ii spun adica cand vvb cu el se rusineaza si m-a pupat pe obraz si da mie cam asa stiti adica am mai fost odata cu el;@

2 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Heii! happy Ce frumoasaa povestelove struck Eu zic sa fi din'nou cu el happy. Dati'va o adoua sansaahappy. Successhappy!

| iöиi a răspuns:

Dropsyyy are dreptate! :X poate puteti sa mai fiti o data impreuna dar ai grija ca din cate am observat e cam rusinos big grin