| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy Daca ar fi sa alegeti intre Nokia Asha 302 si Nokia C3, pe care l-ati alege? Vreau sa-i cumpar surorii mele un telefon de ziua ei cu tastatura qwerty si ar cam trebui sa ma incadrez in 500 lei max...deci nu stiu care e mai bun. Cea mai interesanta parere primeste funda. (daca nu spun ca dau funda nu se prea oboseste nimeni sa raspunda vad...)

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Pai eu as alege Nokia asa 302 deoarece si fratele meu are unul si este foarte bun si convenabil happy

4 răspunsuri:
| madalynutza_8886 a răspuns:

Nokia Asha 302

Răspuns utilizator avertizat