| SportyZizzu99 a întrebat:

Vreau sa`mi fac cont pe Youtube. Intrebarea mea este " Trebuie sa platesc? Adica sa platesc o data pe luna, pe an etc?

Răspuns Câştigător
| AmeliaEisenhower a răspuns:

Nu! stai linistit/a, nu se palteste nici-o taxa! cu incredere!

6 răspunsuri:
| onnylife a răspuns:

Nu nu platesti absolt nimic happy :*

| AdyBlackCat a răspuns:

Nu trebuie sa platesti absolut nimic. Crearea contului pe youtube cat si pastrarea lui e free.

| LollypopMe a răspuns:

Din cate stiu...nu!happyhappy

| sebyse a răspuns:

Nu

| sHd007 a răspuns:

Nu platesti nimic.

| GeOrgiana_iOana_1998 a răspuns:

Nu stai linistit nu trebuie sa platesti doar ca trebuie sa respecti regulamentu si eu am cont de 2 ani de zile si nu am platit nimic fa-ti cont cu incredere in raspunsul meu