| anonim_4396 a întrebat:

Hei dati. mi cateva subiecte de discutie, cand vorbesc cu prietenul meu la telefon stam cate 10 minute fara sa zicem nimic, apoi incepem sa ne prostim spunem cuvintele la nimereala. nu suntem de mult timp impreuna si de aceea nu prea avem ce vorbii, adica incer ca sa il cunosc sa aflu mai multe despre el da nu stiu ce sa il intreb.Despre fostele lui relatii mi. a povestit ce ii place si ce nu mi. a povestit. ce l-as putea intreba?

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Noutati in general... sau ce faceti zilele viitoare; ce loc din oras ii place cel mai mult; cand mai faceti una alta; spune-ti glume, bancuri thinking vorbiti de scoala, vacanta ideala, vise, viata, distractie, cluburi etc. happy