| HinataYuno a întrebat:

Hei! Dau funda! Am nevoie de mare ajutor! Cum as putea economisi bani si strange bani? Ce banci au carduri pe care as putea depozita banii? Am nevoie de orice idee care m-ar putea ajuta, orice ajutor e bine venit. Acum cateva saptamani, mi s-a furat telefonul, si imi e foarte greu fara, nu sunt o obsedata, dar sa fiu sunata(de parinti, rude etc.) am nevoie si desigur sa sun, sa fac poze, si din cand in cand sa ascult muzica. Deci orice idee pentru a strange banii, articole, ce ma poate ajuta e bine venit. Multumesc enorm celor care ma ajuta.

1 răspuns:
| Kappa27 a răspuns:

Salut Andreea! Stiu o banca buna care poate te va ajuta se cheama ''Banca Romana" si da o dobanda buna nu stiu exact cat dar si cand cumparam euro era cel mai ieftin. Funda?