| YeowangBalam a întrebat:

Am un coleg care in urma unei sarituri dintr-un copac in Timis a ramas paralizat. El are mare nevoie de bani pentru a se duce la recuperare.Ati putea sa-mi dati o idee? Cum am putea strange bani pentru al ajuta? Va rog sa scrieti cat mai multe pareri.Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand, sa-si deschida cont in banca, daca are posibilitate de imprumut si mai ales sa poata achita la timp ratele, sa il faca daca nu, ramane sa dea un anunt umanitar la tv si in ziare...imi pare rau pentru el!