| georgepunct4 a întrebat:

Hei. de ce categorizam oamenii dupa genul de muzica ascultat?

Răspuns Câştigător
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

O să fiu subiectiv şi o să continui prin a zice că-i reprezintă pe ei, le reprezintă stările şi comporamentul

1 răspuns:
| xTremeAl3x a răspuns:

Pentru ca unii oameni daca asculta unu nicolae gutza manele zic unii ca aia nu este faina ca e cu nu-s ce rasism cevarolling on the floor daca asculti rock esti nebunrolling on the floor daca asculti jazz esti un adormit daca asculti muzica usoara de top esti tare gen gustavo lima balada boa ai se eu te pego.Ma rog sunt categorizati dupa muzica fiindca muzica e ca televizorul te influenteaza de ex cu puya cu injuraturi devii vagabont...