| Valentinné a întrebat:

Hei. De mult timp urmaresc acest site si pot spune ca mi s-a parut foarte interesant si ajutator. Am o oarecare problema si nu am gasit nicaieri ajutor. Sunt cu prietenul meu de cateva luni si ne stim de 2 ani de zile. Pot spune ca-l cunosc destul de bine. In mai putin de o luna este majoratul lui si nu stiu ce-i pot lua. Vreau sa fie ceva original, special, sa-l incante si sa-l aiba amintire mereu. Insa toti cei intrebati pana acum au dat raspunsuri simple gen "o bluza" "un parfum" dar nu mi se par potrivite pentru un majorat. Va rog mult, ajutati-ma. Mulumesc!

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Lucrurile astea cum vin asa se si duc(bluza,ceas,parfum). Pregateste'i o seara,sa fiti numai voi doi, si fa sa fie speciala seara aia, ca sa nu uitati nici unu din voi majoratul lui. love struck

4 răspunsuri:
| cargodrive a răspuns:

Vrei sai dai ceva special? e simplu:iei un plic iei 3 mii de euro iii bagi in plic si i dai

| bunica18 a răspuns:

O scrisoare scrisa de mina + un mic tablou in care sa grupezi 3-4 din cele mai frumoase amintiri. Iar daca e mai technofil adaoga si un iphone sau ce crezi ca-l intereseaza in acest moment.

| butterfly27 a răspuns:

Buna,eu recent de ziua prietenului meu i-am luat un mousepad personalizat cu poza noastra.Si mai gasesti tu inca ceva frumos langatongue te pup

| alexuta4you a răspuns:

Buna parera mea este sa iei ceva personalizat o perinita din inimioara cu poza cu tine pe ea sau cu amandoi sau incearca sa afli de la prieteni ce i-ar placea lui cel mai mult. Sper ca te-am ajutat