| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Miercuri seara m-a intepenit spatele in zona plamanilor sus! Peste 3 zile mi-a dat drumul! Acum am o respiratie cam greoaie si simt ca mi se scurg mucozitati in gat! Nu am febra si nici nu imi curge nasul! Sa fie o raceala la plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ceva e acolo de se intampla asta ca ca da o fuga la spital ca poate nu e aglomerat ca in zilele normale si fa niste analize

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Problema ta e una musculara si respiratia greoaie e subconstientul tau (sa zicem) care nu te lasa sa respiri cum trebuie de teama sa nu intepenesti iar. Mergi la medicul de familie si fa-ti un rand de analize, nu e nimic urgent sau de speriat, doar sa vezi cam pe unde te situezi.
Multa sanatate.