| aиdrυşca a întrebat:

Hei! deci eu foloseam un sampon head&shoulders -ocean, si de la un timp imi cadea parul, si am trecut la un alt fel de sampon, tot head&shoulders, dar impotriva caderii parului, adica de alt fel...si a inceput sa imi apara matreata, eu care nu am avut in viata mea, probabil de la schimbarea samponului.sad si acum ce sa fc? sa continui cu asta impotriva caderii, sau sa revin la primul? funda.

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Foloseste Petrol Hahn [sa asa ceva] e sampon cu petrol.Este si antimatreata, pentru par gras, pentru par nu stiu de care. E f bun.Costa am 10-15 lei in carrefour si sticla e verde inchis.

| Crisu a răspuns:

Du'te si consulta un doctor special sau intreaba farmacista. E cel mai bine asa, ca cine stie ce se mai intampla daca il schimbi iar.

| dulkika a răspuns:

Nu mai folosi headen shoulders, foloseste alt sampon sau ca sa nu-ti mai cada parul tunde te si tu putin.Noroc!