| anamaria82726 a întrebat:

Hei! Deci mi-am schimbat poza de profil de la Facebook și am ales o din greseala pe una care nu îmi plăcea. dar nu o sa o mai sterg acum si sa pun alta fiindca acum mi am dat seama. Am cum sa o înlocuiesc?

1 răspuns:
| Isabell27 a răspuns:

Sunt gramada de optiuni. O poti sterge pe cea de acum din postare, din acel album numit "fotografii de profil" sau prin accesarea ei si automat nu bei mai avea si va trebui sa pui alta.
Poti instala Facebook, Facebook Lite sau da stau pe broewser...
Daca nu te-am ajutat discuta cu cineva care stie si e activ pe Facebook