| Кристина21 a întrebat:

Heisad Deci pur si simplu numai stiu cum sa slabesc:-s...Am incercat oricce. diete+sportstraight face...ba chiar mai nou beau si ceaiul ala de scortisoara si miere si degeaba.pur si simplu nu scad deloc in greutatestraight face
Ce as putea sa mai fac?sad

Răspuns Câştigător
| Fodor_Alina_1991 a răspuns:

Mai bine ai gija ce mananci si cum mananci. Cande ti-e foama mananca un mar si dupa ora 6 nu mai bagi nimic in gura faci si sport si cum am mai spus cat mai putine calorii multa miscar nu trebuie neaparat sa fugi asta e o mare greseala poti incepe cu plimbari mai lungi si incearca sa mananci fructe si legume si sa bei apa si nu sucui gazoase big grin

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Du-te la un nutritionist.:-s

| radutiulian a răspuns:

3 mese pe zi si intre ele 2 gustari(program FIX), fara sare, fara bauturi carbogazoase, nu uita de odihna si de sport.si fi atenta si la numarul de kcalorii pe care ili bagi zilnic in tine, o fata consuma undeva la 2000 de kcal pe zi, de aici fa un calcul..crede-ma lucrez in bucatarie si am cliente ca tine