| Ramonessa a întrebat:

Hei,dragilor! :* Ce sa-i ofer iubitului meu de ziua indragostitilor!? Dau funda:*. Merci

Răspuns Câştigător
| kuchikisan a răspuns:

Buna!
Buna depinde... de caracterul lui si ce ii place lui cel mai mult gandeste-te si ai sa'i faci un cadou superbwinking
Poti sa alegi sa iti lasi amprenta pe:

- cani cu mesaje de dragoste;

- perne sau asternuturi de pat cu poza voastra sau cu declaratii de iubire;

- ceasuri desteptatoare;

- rame foto ( gasiti la Emag.ro cu preturi incepand de la 150 RON );
- tricouri haioase cu mesaje amuzante;

- bratari handmade unicat;

- tablouri sau alte obiecte de design interior deosebite sau create de tine;

- portofele personalizate
Sau puteti merge la un film... de dragoste vezi tu succes!

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cand vrei sa faci un cadou gandeste-te ce buget ai. Nu intreba direct ce isi doreste pentru ca va stii ca vei strica surpriza, observa detaliile si poate iti dai seama ce ii place. Neaparat cadoul sa fie impachetat frumos si pus intr-o punga de cadou. O mica scrisorica din inima va impresiona pe langa cadou.

Pentru el:
haine: camasa, blugi, fular,
ceas, portofel, parfum

| persseuss a răspuns:

Ceea ce il face pe el fericit, tu stii gusturile lui mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Lorre1214 a răspuns:

Pai ceva simplu si frumos ar fi sa scoti o poza cu voi doi si sa o inramezi.Ar fii chiar dragut si isi va aminti mereu de tine :*

| Iuliana_Roxana_1999 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place lui, ce caracter are, ce preferinte are ...Conteaza mult asta...