| Ramonessa a întrebat:

Hei dragilor. Ce sa-i ofer tatei de ziua lui care va sosi in doar cateva zile? Dau funda. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| MademoiselleA a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa ii oferi ceva pe care sa il poarte mai mereu cu el.Un pix inscriptionat, un breloc inscriptionat(magazinele de prin mall-uri care creeaza tot felul de lucruri personalizate), nu uita, nu conteaza pretul obiectului ci sa fie original si sa ii ramana o amintire frumoasa.
La multi ani tatalui tau!

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Poţi să îi dăruieşti un tricou din acela funny sau diferite chestii simbolice. Cum ar fi un breloc, ceas, portofel, pernuţă. love struck
Baftă!

| carhartt a răspuns:

Un ceas de mana ar fi perfect pentru un barbat adevarat.
Nu o facatura, vorbeste cu mama ta si explica-i ca doresti sa ii cumperi un ceas tatalui tau cu ocazia zilei sale de nastere.
Cu siguranta mama ta te va ajuta si va contribui si ea cu bani pentru cadou.
La multi ani!