| Tabii. a întrebat:

Hei! Era un film care incepea cu 2 fetite stand la masa cu mama lor, iar ea le spunea sa nu mai manance ca o sa arate oribil si o diviniza mai mult pe una dintre fete spunandu'i ca are picioare de gazele si cand au crescut ele s'au schimbat foarte mult.Adica cea cu picioare de gazela a ajuns anorexica, iar cealalta arata foarte bine.In cele din urma cea anorexica a murit.STie careva cum se numeste filmul? Thanks!:*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Hunger Point-Propriul duşman http://www.youtube.com/watch?v=5kAmN7tRDlo