| showtime1 a întrebat:

Hei! Este mai mult o intrebare pentru fete. Este normal ca in pubertate sa iti intarzie menstruatia? Si vorbesc despre intarzieri de vreo 9 luni. Am fost la un doctor endocrinolog si mi-a zis ca este normal, plus ca mi-a dat si un tratament naturist: Mladite de Zmeur de la Hofigal. As vrea sa stiu daca cineva trece prin acelasi lucru si sa-mi spuna ce masuri a luat, va rog. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| LdyD a răspuns:

Da,este normal. prima data cand am avut menstruatie. m-a tinut 5 zile. si dupa aia doar dupa un an mi-a mai venit. nu am facut nimic. stiam ca este ceva normal. deci nu ai dc sa te ingrijorezi. cam majoritatea fetelor trec prin asta :*