| BambiSd a întrebat:

Hei.
Este vreo diferenta intre Fruit Ninja Free si Fruit Ninja care se cumpara cu 4, ceva euro?
Eu am varianta Free si mi se misca destul de greu, si am vazut ca o prietena are varianta cumparata iar ei ii merge foarte bine.
Oricum avem telefoane diferite, poate sa fie si asta o problema, sau jocul este de vina?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Wesson a răspuns:

În orice caz este de vină și modelul telefonului însa nu există mari diferențe între variante. Varianta cumpărată poate avea opțiuni noi, însa mă îndoiesc că ar putea rula mai rapid. Eu am varianta free pentru telefoanele ce au Android. Mie îmi merge foarte bine, părerea mea în proporție de 95% este că este vina telefonului pentru că nu ruleaza așa de rapid. Touch-screen-ul este diferit la diverse telefoane la fel si procesorul, așa că îți recomand să nu te înghesui pentru varianta cumpărată, nu o să ai o mare surpriză, va rula în același mod.

| BambiSd explică (pentru Wesson):

Si eu am tot Android, si spre exemplu am descarcat Fruit Slice, si merge foarte bine fata de Fruit Ninja Free.
Oricum, multumesc pentru raspus.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Da e o diferenta. ala free e cv mai nou si are mai multe lucruri. ai eu il am si imi merge pe telefon destul de sacadat. jocul e facut pentru Samsung galaxy mini 2 asa ca...