| Mihai_7203 a întrebat:

Salut TPU,
Pe un Vodafone 858 Smart, merge jocuri de gen : Fruit Ninja, sau Nfs Shift, pentru ca le-am avut si eu, dar Fruit ninja se misca foarte greu si Nfs Shift mi se vedea totul alb-negru,
Care o fi problema si cum as putea s-o rezolv?
Pentru orice raspuns, vot si Funda raspuns castigator!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Merg

| elly2love a răspuns (pentru valentingb):

Valentin. cum as putea sa le descarc? pentru ca nu stiu prin market... imi apare logare la gmail.ro si dupa ce ma loghez imi da o eroare! Ajuta-ma te rog! sad

| valentingb a răspuns:

Buna! Sincer nu stiu sa fi raspuns la intrebarea asta. Nu obisnuiesc sa dau raspunsuri atat de simple. Scuze! Am sa verific daca nu mi-a umblat cineva in cont. Sa trecem pestehappy
Poti incerca pe mobileheart, pe mobile9. Este un site, tegos punct mobi, are versiune pe rusa si pe engleza, si in acest site, la sectiunea Android, vei gasi. Nu pot sa iti scriu exact denumirea site-urilor, pentru ca deja mi s-au sters 12 raspunsuri, dar cauta asa pe google si vei gasi. Vodafone smart nu este atat de smart pe cat ii spune numele, de asta ai lagg si erori. De asta, trebuie sa te limitezi la aplicatii mai putin sofisticate. Asta e. Urmatorul telefon sa fie mai bun.