| selenamary004 a întrebat:

Hei. Eu am o prietena Stefi si suntem sis. Acum nu stiu ce sa cred deoarece ea mai are o prietena Diana. Mamele noastre se inteleg foarte bine si maicasa lu Diana e bona lor. De fiecare data cand Diana ii spune ceva si ea e la mn acasa se duce la ea.a lasa balta de fiecare data pentru ea. Inainte eram cele mai bune prietena dar acum nu stiu ce sa mai cred. Sa mentionez ca Diana are 14 ani si noi avem 11. Ce sa fac?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că nu sunteți cele mai bune prietene, mai bine ai considera-o o simplă prietenă, atât.