| CristinaCtC a întrebat:

Hei. Eu si prietenii mei jucam un joc. Pana cand ne-am certat din cauza unui lucru marunt.De cand jucam acest joc mereu am lasat de la mine, orice neintelegere s-ar fi produs eu lasam de la mine. Dar deja ma enervasem azi.Si am intrat pe skype bineinteles sa vorbesc cu o prietena, ma rog, si ii spuneam ceva iar ea mi-a inchis sub pretextul "lasa-ma ca intru in confa cu x ca el intelege ". Si dupa asta eu le-am dat tuturor block pe skype ca mai apoi unul dintre ei sa ma contacteze si sa spuna ca fac fite si ma comport ca o handicapata.Acum iar am intrat pe acel joc si am intrebat "unde sunt vacile" la care acea prietena mi-a raspuns "de ce? te-ai pierdut de turma?" si am iesit si am sters si jocul. Pur si simplu intrasem sa refac lucrurile pentru ca "prietenii mei" imi lipsesc. Dar vad ca nu e de chip.
Intrebare : Ce pot face? Vreau sa remediez lucrurile sau sa fac ceva. orice sa nu-mi mai lipseasca asa de mult. sad
funda.

5 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Du-te si cere-ti scuze

| CristinaCtC explică (pentru Georgemy2):

De ce sa-mi cer iar scuze si sa cad de proasta? iar?

| Georgemy2 a răspuns (pentru CristinaCtC):

Daca nu vrei prieteni, fa cum vrei

| YoDenii a răspuns (pentru Georgemy2):

Si ce mai prieteni. astia nu sunt prieteni adevarati. straight face. Daca acea prietena i-a zis "te-ai pierdut de turma? " inseamna ca au barfit-o..cu siguranta.

| Georgemy2 a răspuns (pentru YoDenii):

Normal ca o sa zica asa, daca nu mai sunteti prieteni ce vrei sa zica? Te iubesc?