| bbybby12 a întrebat:

Hei fetele:*! Care imi recomanda si mie un produs bun pentru scalpul uscat?happy

1 răspuns:
| arthu a răspuns:

Masca pe baza de oua, pentru scalp uscat: intr-un bol amesteca doua oua, doua linguri de ulei de masline si 1/8 dintr-o cana de apa, pana cand obtii o pasta consistenta. In functie de cat de mult par ai, poti mari sau diminua cantitatile. Aplica amestecul pe par dupa spalare, cand parul este inca umed si lasa-l sa actioneze timp de 15 minute, apoi clateste bine cu apa calduta.