| Adinutzzaa a întrebat:

Heeei, fetele. Ce gel de sprâncene îmi puteți recomanda? Vreau sa fie waterproof, sa fie uscat, nu sa se simtă cremos după ce îl aplic. Adică după aplicare sa se usuce, sa fie rezistent la transfer. Am văzut unul de la Eveline eyebrow promade, însă îmi e teama la nuanță. Nu îl vreau foarte închis, dar nici deschis pentru parul blond. Ce nuanță îmi recomandați in funcție de produs? Pupici, fetele!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale. Nu ne mai pupa, e pandemie. Yuck.

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Natura le-as lasa, stai liniștit. Dar din cauza faptului ca am goluri, trebuie sa le fac cu ceva ca sa para și ele normale. Hai sa nu ne mai dam cu părerea și sa împrăștiem răutate ca nu ne aduce niciun beneficiu. Țineți argumentele răutăcioase pentru tine. Pupici din nou, ca așa sunt eu o drăguța! :*

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Naturale le-as lasa, stai liniștit. Dar din cauza faptului ca am goluri, trebuie sa le fac cu ceva ca sa para și ele normale. Hai sa nu ne mai dam cu părerea și sa împrăștiem răutate ca nu ne aduce niciun beneficiu. Țineți argumentele răutăcioase pentru tine. Pupici din nou, ca așa sunt eu o drăguța! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Hai ca m-ai facut sa zambesc! Merci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei ceva de calitate atunci îți recomand: https://makeup.ro/......ct/354933/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la Anastasia